Новини


Емкон оновлює програмне забезпечення "Емкон: Звіт"

На сторінці http://soft.emcon.ua/ua/soft/eczv/download розміщено оновлену версію програмного забезпечення "Емкон: Звіт" (1.11.7.1).

В оновленій версії додано можливість формувати річну регулярну інформацію за 2019 рік та проміжну регулярну інформацію за 4й квартал 2019 року та за 1-4 квартали 2020 року. Будь ласка, зверніть увагу на те, що НКЦПФР ініційовано внесення змін до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів. Отже, в річній регулярній інформації, починаючи з 2019 року, та в проміжній інформації, починаючи з 1го кварталу 2020 року, очікуються зміни.

Для того, щоб оновити програмне забезпечення, необхідно завантажити Пакет для встановлення Емкон: Звіт зі сторінки http://soft.emcon.ua/ua/soft/eczv/download, запустити завантажений файл (EmconZvitInstall.exe) та у вікні із запитом "Змінити/Виправити/Видалити" обрати "Виправити".

У випадку виникнення проблем із використанням програмного забезпечення Емкон: Звіт, а також із зауваженнями, питаннями та пропозиціями просимо звертатись до технічної підтримки за адресою електронної пошти support@emcon.com.ua або за телефонами +380 (44) 456-90-04 (05)

Назад