Новини


Емкон оновлює програмне забезпечення "Емкон: Звіт"

На сторінці http://soft.emcon.ua/ua/soft/eczv/download розміщено оновлену версію програмного забезпечення "Емкон: Звіт" (1.12.9).

В оновленій версії додано можливість створювати річну регулярну інформацію за 2021 рік та проміжну регулярну інформацію за 2022 рік та внесено зміни до форми з інформацією про корпоративного секретаря в річній та проміжній регулярній інформації.

Для того, щоб оновити програмне забезпечення, необхідно завантажити Пакет для встановлення Емкон: Звіт зі сторінки http://soft.emcon.ua/ua/soft/eczv/download, запустити завантажений файл (EmconZvitInstall.exe) та у вікні із запитом "Змінити/Виправити/Видалити" обрати "Виправити".

У випадку виникнення проблем із використанням програмного забезпечення "Емкон: Звіт", а також із зауваженнями, питаннями та пропозиціями просимо звертатись до технічної підтримки за адресою електронної пошти support@emcon.com.ua або за телефонами +380 (44) 456-90-04 (05)

Також повідомляємо, що з 01.02.2022 року вартість реєстраційного коду для одного суб'єкта розкриття інформації буде підвищена до 400 грн. Дякуємо за розуміння!

Назад