Новини


Емкон оновлює програмне забезпечення "Емкон: Звіт"

На сторінці http://soft.emcon.ua/ua/soft/eczv/download розміщено оновлену версію програмного забезпечення "Емкон: Звіт" (1.12.5).

В оновленій версії:
- додано можливість формувати річну регулярну інформацію за 2020 рік та проміжну регулярну інформацію за 2021 рік;
- внесено зміни до довідників у зв’язку з набранням чинності рішенням НКЦПФР «Про затвердження Змін до Системи довідників та класифікаторів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку» від 29.09.2020 року №563;
- виправлені деякі технічні помилки, які виникали при роботі з проміжною фінансовою звітністю поручителя (страховика/гаранта), що здійснює забезпечення випуску боргових цінних паперів.

Для того, щоб оновити програмне забезпечення, необхідно завантажити Пакет для встановлення Емкон: Звіт зі сторінки http://soft.emcon.ua/ua/soft/eczv/download, запустити завантажений файл (EmconZvitInstall.exe) та у вікні із запитом "Змінити/Виправити/Видалити" обрати "Виправити".

У випадку виникнення проблем із використанням програмного забезпечення "Емкон: Звіт", а також із зауваженнями, питаннями та пропозиціями просимо звертатись до технічної підтримки за адресою електронної пошти support@emcon.com.ua або за телефонами +380 (44) 456-90-04 (05)

Назад